společnost

BKP Group a.s. je výhradně česká výrobně - obchodní společnost s více než 20 letou tradicí ve výrobě materiálů pro automobilový průmysl, výrobu a revitalizaci průmyslových kolejových i kolových vozidel.    

více...

poradenství

Poskytujeme technickou podporu a odborné poradenství. Naši specialisté mohou posoudit situaci přímo ve Vašem provozu. Navrhneme Vám efektivní postupy a materiály, které zajistí očekávaný výsledek.

více...

aplikace

Správné technologické postupy pro aplikaci výrobků spotřební chemie rozhodují o kvalitě a životnosti oprav. Pro dosažení profesionálního výsledku bychom Vám rádi nabídli několik návodů a videoprůvodců.

více...

systém

Naše společnost je držitelem certifikátů ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001. Již sedm let v rámci zavedeného integrovaného systému dbáme na kvalitu produkce, ochranu životního prostředí a bezpečnost zaměstnanců.

více...

Novinky

4. 7. 2017

Akce, která probíhá na našem e-shopu je prodloužena. Máme pro Vás dárek ke každému nákupu!!! Do zásilky Vám přibalíme zalamovací pásku zdarma. Akce probíhá od 4. července do 18. července 2017.

20. 6. 2017

Jsme tu opět s novou akcí, která probíhá na našem e-shopu. Máme pro Vás dárek ke každému nákupu!!! Do zásilky Vám přibalíme zalamovací pásku zdarma. Akce probíhá od 20. června do 3. července 2017. Tak neváhejte a nakupujte.

5. 6. 2017

Víte o naší nové akci, která probíhá na e-shopu? Opět pro Vás máme akci k nákupu nad 1500,- Kč včetně DPH. Do zásilky Vám přibalíme zalamovací pásku pouze za 1,- Kč! Akce probíhá od 5. června do 19. června 2017.

Katalog

Stáhněte si nový katalog produktů POLYKAR 2014!
katalog.pdf

Anebo si jej rovnou prolistujte:
elektronická verze

Vážení obchodní partneři,
Od 20. 3. 2015 je limit pro poskytnutí přepravného zdarma nad hodnotu objednávky 15.000 Kč bez DPH.

Navštivte také naši produktovou doménu TOPEKOR.CZ - připravek proti korozi a usazovaní vodního kamene v systémech ústředního topení.