stříkací tmely

  FINIŠ

 • Stříkací tmel určený k vytvoření rovnoměrné vrstvy tmelu, která je potřebná před nástřikem plniče a následně vrchního laku na automobilových karoseriích a jiných kovových plochách a sklolaminátových nástavbách a dílech. Po vytvrzení tvrdý, houževnatý, odolný v ohybu, úderu, při vibracích a přitom lehce brousitelný. Vhodný i na povrchy z tvrdého dřeva a MDF desek.

  Balení: 1,0 kg; 4,0 kg; 15,0 kg

  Barva: bílá, šedá

  FINIŠ ALU

 • Stříkací tmel s obsahem hliníkového pigmentu. Určený pro vytvoření rovnoměrné vrstvy tmelu na celé karosérii, která je potřebná před nástřikem plniče a následně vrchního laku. Vytváří rovnoměrnou vrstvu, která se lehce brousí a přitom je tvrdá, houževnatá, odolná v ohybu, úderu a při vibracích.

  Balení: 1,0 kg; 4,0 kg; 15,0 kg

  Barva: metalická šedá

  ST SPRAY

 • Jednosložkový akrylátový stříkací tmel s vysokou přilnavostí, hladkým rozlivem a dobrými vyplňovacími schopnostmi drobných nerovností a pórů vzniklých po broušení a odrezení napadených dílů. Po zaschnutí je velmi dobře brousitelný a lze jej přelakovat běžným nátěrovým systémem. Neobsahuje chromáty.

  Balení: 400 ml – sprej

  Barva: béžová

Novinky

1. 7. 2015

Navštivte také naši novou produktovou doménu TOPEKOR.CZ - připravek proti korozi a usazovaní vodního kamene v systémech ústředního topení.

Katalog

Stáhněte si nový katalog produktů POLYKAR 2014!
katalog.pdf

Anebo si jej rovnou prolistujte:
elektronická verze