plniče

  PLNIČ 4:1 NORMAL

 • Kvalitní dvousložkový akrylátový plnič pro autoopravárenství a průmysl. Má dobré plnící vlastnosti a výborný rozliv. Rychle vytvrzuje i ve větších vrstvách, výborně se brousí. Po naředění aplikovatelný metodou mokrý do mokrého. Vytváří ideální podklad zajišťující vysoce kvalitní vzhled lakovaných předmětů.

  Balení: plnič 1,0 l + tvrdidlo 0,25 l; plnič 4,0 l + tvrdidlo 1,0 l

  Barva: bílá, šedá, černá

  PLNIČ 4:1 MEDIUM

 • Kvalitní dvousložkový akrylátový plnič pro autoopravárenství a průmysl. Vysoká viskozita zaručuje výborné plnící vlastnosti. Má dobrý rozliv, výborně se brousí. Vytváří ideální podklad zajišťující vysoce kvalitní vzhled lakovaných předmětů.

  Balení: plnič 1,0 l + tvrdidlo 0,25 l; plnič 4,0 l + tvrdidlo 1,0 l

  Barva: bílá, šedá, černá

  PLNIČ 4:1 PREMIUM

 • Vysoce kvalitní dvousložkový akryluretanový plnič pro autoopravárenství a průmysl. Má vysoký obsah netěkavých látek, výborný rozliv, dobrou stabilitu při aplikaci na vertikálních plochách a vysokou plnivost. Rychle vytvrzuje i ve větších vrstvách, výborně se brousí. Vytváří ideální podklad zajišťující vysoce kvalitní vzhled lakovaných předmětů.

  Balení: plnič 1,0 l + tvrdidlo 0,25 l; plnič 4,0 l + tvrdidlo 1,0 l

  Barva: šedá, černá

  PLNIČ 2K PUR

 • Dvousložkový polyuretanový antikorozní plnič pro autoopravárenství a průmysl. V nátěrovém systému je určený pro vytvoření spojovací vrstvy mezi základními nátěry, popř. tmelenými místy a vrchním lakem. Má výborný rozliv, rychle vytvrzuje i ve větších vrstvách, výborně se brousí. Je ideálním podkladem pod vrchní lak na kovových výrobcích, dřevu, laminátu nebo betonu zajišťujícím vysoce kvalitní vzhled lakovaných předmětů. Nalézá široké použití i v nátěrových systémech pro povrchovou úpravu vozového parku ČD, městské dopravy i nejrůznějších strojírenských výrobků.

  Balení: plnič 1,0 kg + tvrdidlo 0,17 kg; plnič 4,0 kg + tvrdidlo 0,68 kg

  Barva: šedá, černá

  PLNIČ 1K

 • Kvalitní jednosložkový akrylátový plnič pro autoopravárenství a průmysl. Má velmi dobré plnící vlastnosti a vynikající přilnavost. Jednoduchý na použití, dobře se brousí. Vytvrzuje na vzduchu, odolává atmosférickým vlivům a chemickým účinkům. Vytváří ideální podklad zajišťující vysoce kvalitní vzhled lakovaných předmětů.

  Balení: 0,8 l; 5,0 l

  Barva: béžová

  PLNIČ 1K SPRAY

 • Jednosložkový akrylátový plnič pro autoopravárenství a průmysl. Používá se jako základová barva a vyplňovací tmel. Vyplňuje vlasové škrábance a drobná poškození laku – má vysokou plnivost, velmi dobrý rozliv, rychlé zasychání. Po přebroušení jemným brusným papírem je možné dosáhnout ideálního podkladu pro nanášení vrchních vrstev.

  Balení: 500 ml – sprej

  Barva: šedá

Novinky

1. 7. 2015

Navštivte také naši novou produktovou doménu TOPEKOR.CZ - připravek proti korozi a usazovaní vodního kamene v systémech ústředního topení.

Katalog

Stáhněte si nový katalog produktů POLYKAR 2014!
katalog.pdf

Anebo si jej rovnou prolistujte:
elektronická verze