ochranné nástřiky a spreje

  BITUMEN

 • Nepřelakovatelný prostředek na ochranu podvozků aut, návěsů a kovových výrobků, vyroben na bázi kaučuku a asfaltu. Tvoří odolnou elastickou vrstvu chránící proti abrazivnímu působení posypových materiálů, účinkům koroze, benzínu, olejů, vody a soli. Funguje i jako protihluková izolace. Má výbornou přilnavost k čistému kovovému podkladu i ke kovu opatřenému ochrannými nátěry na bázi kaučuku a asfaltu.

  Balení: 1,0 l – kartuš na pistoli; 500 ml – sprej

  Barva: černá

  ML

 • Antikorozní přípravek na ochranu uzavřených profilů na automobilových karoseriích na bázi syntetických voskových pryskyřic. Má výborné penetrační vlastnosti, vniká do hloubky štěrbin a spojů, odkud vytěsňuje vlhkost. Je odolný vůči vysokým teplotám a mrazu. Po zaschnutí při pokojové teplotě vznikne pružný film, který chrání před působením vlhkosti a soli. Aplikuje se stříkáním do dutin automobilových karosérií, jako jsou podběhy, podvozek, dveře, sloupky apod.

  Balení: 1,0 l – kartuš na pistoli; 500 ml – sprej

  Barva: jantarová

  UBS

 • Přelakovatelný prostředek na ochranu podvozků a prahů aut vyroben na bázi syntetických pryskyřic. Tvoří silnou elastickou vrstvu chránící proti abrazivnímu působení posypových materiálů, účinkům koroze, benzínu, vody, olejů a soli. Má vlastnosti ochranné a tlumící.

  Balení: 1,0 l; 1,5 l – kartuš na pistoli

  Barva: bílá, šedá, černá

  Balení: 500 ml – sprej

  Barva: šedá, černá

  UBS 2v1

 • Přelakovatelný prostředek k ochraně karosérie (prahů, podvozku) před kamínky a rzí. Vhodný také na těsnění spojů (sváry, drážky a přehyby), kam se aplikuje pomocí stříkací pistole. Významně tlumí hluk od kol a podvozku díky obsahu pryže a pryskyřic.

  Balení: 1,0 l – kartuš na pistoli

  Barva: šedá, černá

  KONTROLNÍ BARVA SPRAY

 • Pomůcka pro zjišťování kvality vybroušení povrchu určeného k lakování. Rychle zasychá a snadno se aplikuje. Lze ji použít na polyesterové tmely i akrylátové plniče.

  Balení: 500 ml – sprej

  Barva: černá

  ČERNÝ MAT SPRAY

 • Rychleschnoucí akrylátová barva k univerzálnímu použití. Lze ji aplikovat na autosoučástky z kovu, plechu a plastů (po použití základu na plasty) a taky jako krycí nátěr pro nejrůznější natěračské práce v exteriéru a interiéru. Má dobrý rozliv, vydatnost a přilnavost, odolnost proti světlu a povětrnostním podmínkám. Je odolná vůči poškrábání.

  Balení: 500 ml – sprej

  Barva: černá matná

  ZINEK SPRAY

 • Směs speciální pryskyřice a antikorozních pigmentů bez obsahu olova a chromátů. Vysoký obsah zinku zajišťuje vysokou antikorozní ochranu i bez následného přelakování vrchními nátěry. Používá se na části motorových vozidel, které není potřeba lakovat (výfuková soustava, sváry, pozinkované díly a vnitřní nelakované části karosérií). Elektricky vodivý, odolává teplotám do 450°C.

  Balení: 400 ml – sprej

  Barva: šedá

  ALU ZINEK SPRAY

 • Antikorozní ochrana na bázi akrylátové pryskyřice. Používá se především na konstrukce vystavené působení vody a povětrnostním vlivům. Slouží jako dodatečná ochrana na konstrukce z pozinkovaného plechu poškozené svařováním. Lze ho použít na radiátory, tepelná zařízení, potrubí, zábradlí, ploty. Dobře odolává chemikáliím.

  Balení: 400 ml – sprej

  Barva: stříbrná

Novinky

1. 7. 2015

Navštivte také naši novou produktovou doménu TOPEKOR.CZ - připravek proti korozi a usazovaní vodního kamene v systémech ústředního topení.

Katalog

Stáhněte si nový katalog produktů POLYKAR 2014!
katalog.pdf

Anebo si jej rovnou prolistujte:
elektronická verze