polyesterové tmely

  ELASTIK

 • Elastický, středně viskózní, jemný, výborně tvarovatelný tmel vhodný jako plnící i vrchní tmel pro tmelení malých až středních nerovností. Určený pro běžný podklad včetně MDF desek, litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu. Pružný, dobře aplikovatelný tmel bez pórů s velmi dobrou brousitelností.

  Balení: 0,2 kg; 0,5 kg; 1 kg; 2 kg; 5 kg; 15 kg; 3 kg pro dávkovací zařízení

  Barva: bílá

  SOFT PLUS

 • Středně viskózní, velmi dobře tvarovatelný plnící tmel pro tmelení malých až středně velkých nerovností. Určený pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu. Velmi dobře brousitelný, bez pórů.

  Balení: 0,2 kg; 0,5 kg; 1 kg; 1,8 kg; 5 kg; 15 kg; 3 kg pro dávkovací zařízení

  Barva: světle oranžová

  UNIVERSAL

 • Univerzální plnicí tmel bez pórů určený pro běžný podklad včetně litiny, hliníku a sklolaminátu. Velmi dobře aplikovatelný a výborně brousitelný tmel s vyšší viskozitou.

  Balení: 0,2 kg; 0,5 kg; 1 kg; 1,8 kg; 5 kg; 15 kg; 3 kg pro dávkovací zařízení

  Barva: béžově zelená

  HOLDER

 • Plnící tmel s výbornou přilnavostí na pozinkované, galvanizované, fosfátované a jiné povrchy (ocel, hliník, litina). Díky své konzistenci vhodný pro tmelení středných nerovností. Snadno aplikovatelný a výborně brousitelný. Vhodný i jako dokončovací tmel.

  Balení: 0,2 kg; 0,5 kg; 1,0 kg; 2,0 kg

  Barva: bílá

  METALIK

 • Speciální tmel určený pro tmelení lehkých kovů, pozinkovaných plechů karosérií a oceli. Vzhledem k vysokému obsahu hliníkového prášku má jemnou strukturu a dobrou aplikovatelnost, snadno se brousí.

  Balení: 0,2 kg; 0,5 kg; 1 kg; 1,8 kg; 5 kg; 15 kg; 3 kg pro dávkovací zařízení

  Barva: stříbrná metalická

  PLASTER

 • Speciální jemný tmel s velmi vysokou elasticitou a zvýšenou přilnavostí na plasty. Určený především pro povrchy z tvrdého plastu. Snadno aplikovatelný a dobře brousitelný tmel bez pórů.

  Balení: 0,2 kg; 0,5 kg; 1 kg; 2 kg; 3 kg pro dávkovací zařízení

  Barva: černá

  SUPER PLUS

 • Jemný plnící tmel pro tmelení malých nerovností, rýh a pórů. Určený pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu. Použitelný i na vyrovnávání nerovností dřeva (tvrdší druhy), laminátu, betonu apod. Díky své jemné struktuře velmi dobře aplikovatelný. Vhodný pro modeláře.

  Balení: 0,2 kg; 0,5 kg; 1 kg; 2 kg; 5 kg; 3 kg pro dávkovací zařízení

  Barva: slonová kost

  SUPER

 • Plnící tmel pro tmelení středně velkých nerovností. Určený pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu. Výborně brousitelný, dobře aplikovatelný, bez pórů, použitelný i na vyrovnávání nerovností dřeva (tvrdší druhy), laminátu, betonu apod.

  Balení: 0,2 kg; 0,5 kg; 1 kg; 2 kg; 5 kg; 15 kg; 3 kg pro dávkovací zařízení

  Barva: světle šedá

  NOVÝ RAPID

 • Univerzální plnící tmel s prodlouženou dobou zpracovatelnosti. Pro tmelení středních a větších nerovností. Určený pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu. Dobře aplikovatelný a lehce brousitelný, bez pórů, použitelný i na vyrovnávání nerovností dřeva (tvrdší druhy), laminátu, betonu apod.

  Balení: 0,2 kg; 0,5 kg; 1 kg; 2 kg; 5 kg; 15 kg; 3 kg pro dávkovací zařízení

  Barva: světle šedá

  MASTER

 • Univerzální plnicí tmel určený pro běžný podklad včetně litiny, hliníku a sklolaminátu. Dobře brousitelný, hrubý tmel bez pórů.

  Balení: 0,2 kg; 0,5 kg; 1 kg; 2 kg; 5 kg; 15 kg; 3 kg pro dávkovací zařízení

  Barva: okrová

  LIGHT

 • Výrazně lehčený, středně hustý tmel vhodný jako vrchní tmel pro malé a střední nerovnosti. Určený pro všechny běžné podklady. Velmi pružný, dobře tvarovatelný a snadno aplikovatelný. Má vynikající brousitelnost při několikanásobně nižší spotřebě brusiva bez jeho zanášení a vyšší odolnost při namáhání. Díky nízké měrné hmotnosti (0,87 g/cm³) méně přispívá ke zvýšení hmotnosti dílů, a proto jej lze použít v leteckém a lodním průmyslu, případně v autotuningu.

  Balení: 0,6 l; 1,0 l; 1,7 l

  Barva: světle modrá

  GLAS LIGHT

 • Středně hrubý vylehčený tmel s obsahem skelného vlákna (6 mm) určený pro tmelení a vyplňování lodních nebo strojních dílců a laminátů. Snadno aplikovatelný a dobře brousitelný tmel s výbornou přilnavostí k různým povrchům. Díky nížší měrné hmotnosti (1,17 g/cm³) méně přispívá ke zvýšení hmotnosti dílů.

  Balení: 1,0 l

  Barva: světle šedá

  GLAS

 • Tmel s vysokým obsahem skelného vlákna (3 mm), umožňující vytvořit velmi pevnou, skelnými vlákny svázanou vrstvu tmelu, kterou lze podle potřeby brousit. Určený pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu. Je vhodný zvláště pro překlenutí chybějících částí materiálu, lze jej nanášet v silné vrstvě.

  Balení: 0,15 kg; 0,5 kg; 1 kg; 1,8 kg; 5 kg; 15 kg; 3 kg pro dávkovací zařízení

  Barva: zelená

  VLÁKNO

 • Tmel s vysokým obsahem skelného vlákna (6 mm), umožňující vytvořit velmi pevnou, skelnými vlákny svázanou vrstvu tmelu, kterou lze podle potřeby brousit. Určený pro tmelení zvlášť velkého rozsahu popřípadě pro přemostění slabých nebo prorezavělých míst a děr, vhodný především pro kovové povrchy nebo sklolaminát.

  Balení: 0,15 kg; 0,5 kg; 1 kg; 2 kg; 5 kg; 15 kg; 3 kg pro dávkovací zařízení

  Barva: šedozelená

  CARBON FIBER

 • Středně viskózní tmel s obsahem carbonových vláken pro tmelení větších nerovností. Určený pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu. Bez pórů, výrazně lépe brousitelný než tmely se skelným vláknem.

  Balení: 0,15 kg; 0,5 kg; 1 kg; 1,8 kg; 5 kg; 15 kg; 3 kg pro dávkovací zařízení

  Barva: černá

  LONG

 • Jemný, dobře tvarovatelný tmel určený pro tmelení rozměrných obrobků, strojních dílců a velkých ploch při úpravě povrchu strojů. Vhodný rovněž pro tmelení různých kovových výrobků, odlitků z litiny a laminátů. Pružný, snadno aplikovatelný a brousitelný tmel s dobrou konzistencí a výbornou přilnavosti k různým povrchům.

  Balení: 2 kg; 5 kg; 10 kg; 3 kg pro dávkovací zařízení

  Barva: šedá

  RAPID ČD

 • Středně hrubý, pružný tmel určený pro tmelení větších ploch při opravách ŽKV. Je možné jej úspěšně použít taky pro tmelení různých kovových výrobků, odlitků z litiny, laminátu nebo povrchů strojů. Dobře tvarovatelný a brousitelný tmel s dobrou plnící schopností, houževnatostí, snese velké zatížení v ohybu, při úderu, střídání teplot a vibracích. Tmel disponuje atestem Státní zkušebny ČD pro povrchové úpravy ŽKV.

  Balení: 2 kg; 5 kg; 15 kg; 3 kg pro dávkovací zařízení

  Barva: světle šedá

  PROFI

 • Jemný, dobře tvarovatelný tmel určený pro tmelení rozměrných obrobků, strojních dílců a velkých ploch při úpravě povrchu strojů. Vhodný rovněž pro tmelení různých kovových výrobků, odlitků z litiny a laminátů. Pružný, snadno aplikovatelný a brousitelný tmel s dobrou konzistencí a výbornou přilnavostí k různým povrchům.

  Balení: 2 kg; 5 kg; 10 kg; 3 kg pro dávkovací zařízení

  Barva: šedá

  MASTER PODLAHOVÝ

 • Univerzální hrubý plnicí tmel určený pro vyplňování spár nebo vyrovnávání nerovností litých podlah, betonu, dřevovláknitých či cementovláknitých desek a jiných běžně užívaných stavebních materiálů v interiérech. Dobře brousitelný, pružný tmel s dobrou únosností, bez pórů. Krátká doba vytvrzení tmelu v porovnání s vodou ředitelnými materiály jej předurčuje k použití při potřebě zkrácení technologických časů během úpravy povrchů.

  Balení: 0,2 kg; 0,5 kg; 1 kg; 2 kg; 5 kg; 15 kg; 3 kg pro dávkovací zařízení

  Barva: tmavě šedá

  DŘEVO

 • Speciální tmel s vysokým obsahem dřevní moučky pro tmelení masivu, dřevotřísky, laťovky a veškerých výrobků ze dřeva. Pružný, houževnatý a objemově stálý (pracuje se dřevem), nepropadá se. Dobře brousitelný při zachování pružnosti. Tmel je možné pigmentovat jak před aplikací, tak po vytvrzení.

  Balení: 0,15 kg; 0,5 kg; 0,75 kg; 1,5 kg; 4 kg; 12 kg; 2,5 kg pro dávkovací zařízení

  Barva: světle hnědá transparentní

  TERMOTMEL ALU

 • Tmel s teplotní odolností po vytvrzení do 220°C, určený převážně pro úpravy povrchu před práškovým lakováním. Má výbornou přilnavost na všechny běžné povrchy, především kovy. Tmel lze aplikovat na materiály odolávající vypalovacím teplotám práškových laků 180 – 220°C.

  Balení: 2 kg

  Barva: šedá metalická

Novinky

1. 7. 2015

Navštivte také naši novou produktovou doménu TOPEKOR.CZ - připravek proti korozi a usazovaní vodního kamene v systémech ústředního topení.

Katalog

Stáhněte si nový katalog produktů POLYKAR 2014!
katalog.pdf

Anebo si jej rovnou prolistujte:
elektronická verze