Přehled sortimentu

  • 01 polyesterové tmely Dvousložkové polyesterové tmely, vhodné podle typu pro tmelení běžných povrchů, jako jsou kovy, kompozity, laminát, beton, dřevo a tvrdé plasty. Jednotlivé druhy se liší použitým plnivem a také dobou zpracovatelnosti po natužení.

  • 02 stříkací tmely Dvousložkové polyesterové stříkací tmely sjednocují povrch mezi tmelenými a netmelenými místy, vyrovnávají povrch před dalšími nástřiky a také snižují savost podkladu.

  • 03 plniče Akrylátové a polyuretanové plniče zabezpečují bezvadný povrch před nanášením vrchních laků. V této kategorii naleznete jak dvousložkové materiály, tak jednosložkový akrylátový plnič. Doba zpracovatelnosti a tužící poměry se liší podle typu materiálu.

  • 04 laky Dvousložkové transparentní akrylátové laky vytvářejí vysoce lesklou a odolnou vrstvu na lakovaném povrchu. Nabízíme několik typů laků s běžnými tužícími poměry, které se vzájemně liší obsahem sušiny.

  • 05 ředidla Široký výběr ředidel pro úpravu konzistence tmelů, plničů a nátěrových hmot.

  • 06 leštění Nová ucelená řada výrobků pro leštění a úpravy povrchu karoserií. Obsahuje speciální leštící pasty, vosky a kotouče pro jejich aplikaci, včetně zkompletované soupravy pro malospotřebitele.

  • 07 ochranné nástřiky a spreje Do této kategorie zařazujeme nástřiky na podvozky a prahy vozidel, nástřiky pro konzervaci dutin a izolační nástřiky. Standardně dodávaná balení jsou litrové kartuše, vhodné pro aplikaci speciální pistolí. Pokud nedisponujete stříkací technikou, dovolujeme si Vám nabídnout výrobky v oblíbeném zákaznickém balení - ve sprejích.

  • 08 doplňkové produkty Nabídka doplňkového sortimentu zahrnuje speciální těsnící hmoty, laminovací soupravy, přípravky pro odmaštění a zvýšení adheze povrchů.

  • 09 pomůcky Nástroje, přípravky pro autolakovny a osobní ochranné pomůcky.

Novinky

1. 7. 2015

Navštivte také naši novou produktovou doménu TOPEKOR.CZ - připravek proti korozi a usazovaní vodního kamene v systémech ústředního topení.

Katalog

Stáhněte si nový katalog produktů POLYKAR 2014!
katalog.pdf

Anebo si jej rovnou prolistujte:
elektronická verze

Vážení obchodní partneři,
Od 20. 3. 2015 je limit pro poskytnutí přepravného zdarma nad hodnotu objednávky 15.000 Kč bez DPH.