ředidla

  ŘEDIDLO AKRYLÁTOVÉ

 • Kvalitní akrylátové ředidlo, které se používá pro úpravu konzistence akrylátových plničů, laků a barev. Je vhodné do všech akrylátových nátěrových hmot, a také pro čištění pracovních pomůcek znečištěných veškerými akrylátovými materiály.

  Balení: 1,0 l - plechovka; 5,0 l - kanystr

  Barva: transparentní

  ŘEDIDLO POLYURETANOVÉ

 • Vysoce kvalitní polyuretanové ředidlo, které se používá pro úpravu konzistence plničů Polykar PLNIČ 2K PUR a Polykar PLNIČ 4:1 PREMIUM. Je možné jej používat i k ředění polyuretanových nátěrových hmot a také pro čištění pracovních pomůcek znečištěných veškerými polyuretanovými materiály.

  Balení: 0,3 l; 1,0 l - plechovka; 5,0 l - kanystr

  Barva: transparentní

  ŘEDIDLO POLYESTEROVÉ

 • Ředidlo, které se používá pro úpravu konzistence dvousložkových polyesterových stříkacích tmelů. Je vhodné také pro čištění pracovních pomůcek znečištěných veškerými polyesterovými tmely.

  Balení: 0,3 l; 1,0 l - plechovka; 5,0 l - kanystr

  Barva: transparentní

  ŘEDIDLO PŘÍSTŘIKOVÉ

 • Snadno aplikovatelné, rychleschnoucí ředidlo s vynikající přilnavostí pro nové vrchní vrstvy laku. Je absolutně čiré, nemění barvu. Aplikuje se na barevné i bezbarvé akrylátové laky pro rozleštění povrchu karosérie, především přechodových míst mezi starými a nově nanášenými laky na jednotlivých místech karosérie.

  Balení: 1,0 l - plechovka

  Barva: transparentní

  ŘEDIDLO SUPER

 • Ředidlo určené pro úpravu konzistence Polykar laků SUPER. K dostání ve dvou variantách: standardní a pomalé, což umožňuje vybrat nejlepší variantu závislou na teplotě a druhu opravy. Přidáním ředidla do laku lze ulehčit aplikaci a kontrolovat dobu schnutí.

  Balení: 1,0 l - plechovka; 5,0 l - kanystr

  Barva: transparentní

Novinky

1. 7. 2015

Navštivte také naši novou produktovou doménu TOPEKOR.CZ - připravek proti korozi a usazovaní vodního kamene v systémech ústředního topení.

Katalog

Stáhněte si nový katalog produktů POLYKAR 2014!
katalog.pdf

Anebo si jej rovnou prolistujte:
elektronická verze