doplňkové produkty

  LAMINO

 • Dvousložková polyesterová laminovací souprava pro drobné opravy děr nebo prasklin v plechových nebo laminátových materiálech např. prorezivělých míst na automobilových karosériích, člunech nebo kempinkových přívěsech. Skelná tkanina nasáklá polyesterovou pryskyřicí vytvoří pevný podklad pro nanášení dalších vrstev tmelů.

  Balení: 245 g pryskyřice – plechovka + 5 g PE-iniciátor – tuba + 0,25 m² skelná tkanina

  Barva: světle žlutá transparentní

  LAMINO PLUS

 • Dvousložková polyesterová laminovací souprava pro laminování a opravy děr nebo prasklin v plechových nebo laminátových materiálech např. prorezivělých míst na automobilových karosériích, člunech nebo kempinkových přívěsech. Vhodná na výrobu exteriérových tuningových doplňků. Skelná tkanina nasáklá polyesterovou pryskyřicí vytvoří pevný podklad pro nanášení dalších vrstev.

  Balení: 1,0 kg – plechovka + 20 g BUTANOX M50 + 1 m² skelná tkanina

  Barva: světle modrá transparentní

  ZÁKLAD NA PLASTY

 • Jednosložkový základ na plastové díly automobilových karoserií. Velmi rychle zasychá a lehce se zpracovává. Výborný podklad pro všechny běžně používané nástřiky a nátěrové systémy v autoopravárenství. Zabezpečuje vysokou přilnavost vrchních nástřiků na plastech. Nedoporučujeme pro nástřik polyetylenu a polypropylenu.

  Balení: 0,5 l – plechovka

  Barva: transparentní

  Balení: 400 ml – sprej

  Barva: žlutá transparentní

  PUR HMOTA

  PUR HMOTA 310

 • Jednosložková polyuretanová lepící a těsnící hmota s výbornou přilnavostí na kovy (holé kovy i kovy opatřené základním nátěrem), nerezovou ocel, hliník, sklo, beton a mnoho plastů. Používá se pro utěsnění míst svařovaných kovových plechů karosérií. Po vytvrzení zůstává pružná a může být přelakována všemi typy autolaků.

  Balení: 310 ml – kartuš

  Barva: bílá, černá, šedá

  Balení: 0,85 kg – plechovka

  Barva: šedá

  ODMAŠŤOVAČ

  ODMAŠŤOVAČ FAST

 • Přípravek pro očištění povrchu před tmelením či lakováním. Nečistoty jako jsou silikon, vosk a mastnota negativně ovlivňují kvalitu vrchních nástřiků, především jejich přilnavost a soudržnost. Může být použit jak pro kovové, tak pro plastové povrchy. Dodáváme v normální a rychlé variantě.

  Balení: 1,0 l - plechovka; 5,0 l - kanystr

  Barva: transparentní

  URYCHLOVAČ

 • Přípravek sloužící k urychlení doby schnutí a tvrdnutí dvousložkových akrylátových plničů a barev, zejména v případě aplikací při nízkých teplotách.

  Balení: 1,0 l - plechovka

  Barva: transparentní

Novinky

1. 7. 2015

Navštivte také naši novou produktovou doménu TOPEKOR.CZ - připravek proti korozi a usazovaní vodního kamene v systémech ústředního topení.

Katalog

Stáhněte si nový katalog produktů POLYKAR 2014!
katalog.pdf

Anebo si jej rovnou prolistujte:
elektronická verze